Besøksadresse: Strandgata 1, 8400 Sortland
Postadresse: Postboks 117, 8401 Sortland
Epostadresse: postmottak@kulturfabrikkensortland.no 
Organisasjonsummer: 912005011

Parkering på nordsiden, innkjøring mot Hurtigruteterminalen

Telefon:

76 10 91 00

Direktenummer:

 

Tone Toften Direktør

76 10 92 43

 tone@kulturfabrikkensortland.no
Mona Dahl Ass. direktør

76 10 91 56

 mona@kulturfabrikkensortland.no
Sigrun Tara Øverland Produsent

76 10 92 70
415 87 520

 tara@kulturfabrikkensortland.no
Lars Petter Dahl Kulturhustekniker

76 10 92 48

 petter@kulturfabrikkensortland.no
Rita Sundberg Kinosjef

 76 10 91 54

 rita@kulturfabrikkensortland.no
Booking møter og konferanse Kulturfabrikken

 952 64 399
76 10 92 90

 booking@kulturfabrikkensortland.no
Kulturkafeen (kjøkken)

469 09 900

 kafe@kulturfabrikkensortland.no
Tom Gunnar Aasen Daglig leder Kulturkafeen

402 00 064

 tom@kulturfabrikkensortland.no
Elin Mathiassen Markeds- og kommunikasjonskonsulent 952 64 347  elin@kulturfabrikkensortland.no
Lene Anette Lind Lærling kontorfag

 952 64 399

 lene@kulturfabrikkensortland.no
Kinoen (vakttelefon)

952 64 343

 sjekkes kun i forbindelse med kinovisninger
Øystein B. Lindbeck Fritidsleder

76 10 91 59

 oystein@kulturfabrikkensortland.no
Odd Kjæreng Inspektør i  Kulturskolen

76 10 83 60

 odd@kulturfabrikkensortland.no
Veronica Vangen Evensen Rektor i Kulturskolen

76 10 83 61

 veronica@kulturfabrikkensortland.no
Jørn Singdahlsen Bibliotekssjef

76 10 82 30

 Jorn.Singdahlsen@kulturfabrikkensortland.no
Geir Karlsen Driftsleder

952 64 484

 geir.karlsen@sortland.kommune.no
Åsa Elstad Sortland museum

76 10 92 71

 sortland.museum@museumnord.no 
Unni Glad Sortland frivilligsentral

902 16 563

 post@sortland.frivilligsentral.no