Besøksadresse: Strandgata 1, 8400 Sortland
Postadresse: Postboks 117, 8401 Sortland
Epostadresse: postmottak@kulturfabrikkensortland.no

Parkering på nordsiden, innkjøring mot Hurtigruteterminalen

Telefon:

76 10 91 00

Direktenummer:

Tone Toften Direktør

76 10 92 43

 tone@kulturfabrikkensortland.no
Mona Dahl Ass. direktør

76 10 91 56

 mona@kulturfabrikkensortland.no
Sigrun Tara Øverland Produsent

76 10 92 70
415 87 520

 tara@kulturfabrikkensortland.no
Lars Petter Dahl Kulturhustekniker

76 10 92 48

 petter@kulturfabrikkensortland.no
Rita Sundberg Kinosjef

 76 10 91 54

 rita@kulturfabrikkensortland.no
Leie av møterom Kulturfabrikken

  76 10 92 90

 booking@kulturfabrikkensortland.no
Kulturkafeen

46 90 99 00

 kafe@kulturfabrikkensortland.no
Elin Mathiassen Markeds- og kommunikasjonskonsulent 76 10 91 48
952 64 347
 elin@kulturfabrikkensortland.no
Kinoen (vakttelefon)

95 26 43 43

 sjekkes kun i forbindelse med kinovisninger
Øystein B. Lindbeck Fritidsleder

76 10 91 59

 oystein@kulturfabrikkensortland.no
Odd Kjæreng Kulturskolen

76 10 83 60

 odd@kulturfabrikkensortland.no
Veronica Vangen Evensen Kulturskolen

76 10 83 61

 veronica@kulturfabrikkensortland.no
Jørn Singdahlsen Biblioteket

76 10 82 30

 Jorn.Singdahlsen@kulturfabrikkensortland.no
Geir Karlsen Driftsleder

952 64 484

 geir.karlsen@sortland.kommune.no
Åsa Elstad Sortland museum

76 10 92 71

 sortland.museum@museumnord.no 
Unni Glad Sortland frivilligsentral

90 21 65 63

 post@sortland.frivilligsentral.no
Alexander
de Mira Granskog
Daglig leder Kafe – mat og drikke

95 26 43 99

 alexander@kulturfabrikkensortland.no
Randi Lervik Prosjektstilling  randi@kulturfabrikkensortland.no