17. mai-tegninger
Les mer Gratis
Gratis
Ordførerkaffe
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
Dagskift: Te-dans med Tor, Torgeir, Jan og Thor Egil
Les mer Gratis
Gratis
Lønningsquiz
Les mer Gratis
Gratis
Åpen dag i kulturskolen
Les mer Gratis
Gratis
Slektsforskertreff
Les mer Gratis
Gratis
Kravlekafé
Les mer Gratis
Gratis
Advokatvakt Sortland
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
Ordførerkaffe
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
Sommerferielønningsquiz
Les mer Gratis
Gratis
Pappaslabberas
Les mer Gratis
Gratis
SJF: DJ Småmort
Les mer Gratis
Gratis
SJF: DJ Småmort
Les mer Gratis
Gratis

+ Vis flere arrangementer

Onsdag 15. - Torsdag 23. mai
17. mai-tegninger
Utstilling
Les mer Gratis
Fredag 24. mai kl 11.00
Ordførerkaffe
Les mer Gratis
Fredag 24. mai kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Fredag 24. mai kl 12.00
Dagskift: Te-dans med Tor, Torgeir, Jan og Thor Egil
Sortland Frivilligsentral
Les mer Gratis
Fredag 24. mai kl 19.00
Furiosa: A Mad Max Saga
Fredag 24. mai kl 20.00
Lønningsquiz
Les mer Gratis
Lørdag 25. mai kl 12.00
Åpen dag i kulturskolen
Barnas fabrikk
Les mer Gratis
Lørdag 25. mai kl 14.00
Fantasivenner
Søndag 26. mai kl 17.00
Fantasivenner
Søndag 26. mai kl 19.20
Furiosa: A Mad Max Saga
Tirsdag 28. mai kl 19.00
Furiosa: A Mad Max Saga
Onsdag 29. mai kl 19.00
Slektsforskertreff
Sortland Historielag
Les mer Gratis
Torsdag 30. mai kl 12.00
Kravlekafé
Les mer Gratis
Torsdag 30. mai kl 12.00
FORMIDDAGSKINO: Wicked Little Letters
Torsdag 30. mai kl 16.00
Advokatvakt Sortland
Advokatforeningen i Vesterålen
Les mer Gratis
Fredag 31. mai kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Fredag 31. mai kl 19.00
Hit Man
Lørdag 01. juni kl 14.00
Fantasivenner
Søndag 02. juni kl 17.00
Nina og pinnsvinets hemmelighet
Søndag 02. juni kl 19.00
Tarot
Fredag 07. juni kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Fredag 07. juni kl 19.00
Bad Boys: Ride or Die
Lørdag 08. juni kl 14.00
Nina og pinnsvinets hemmelighet
Søndag 09. juni kl 17.00
Pusur-filmen
Søndag 09. juni kl 19.00
Vesterålen Storband med Holmstad musikkorps
Vesterålen Storband i samarbeid med Sortland jazz- og viseklubb
Søndag 09. juni kl 19.15
The Watchers
Tirsdag 11. juni kl 18.00
Hit Man
Fredag 14. juni kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Fredag 14. juni kl 19.00
Som perler på en snor
Kammermusikkserien
Lørdag 15. juni kl 14.00
Innsiden ut 2
Søndag 16. juni kl 17.00
Innsiden ut 2
Søndag 16. juni kl 19.15
Bad Boys: Ride or Die
Fredag 21. juni kl 11.00
Ordførerkaffe
Les mer Gratis
Fredag 21. juni kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Fredag 21. juni kl 20.00
Sommerferielønningsquiz
Les mer Gratis
Lørdag 22. juni kl 14.00
Innsiden ut 2
Fredag 28. juni kl 12.00
Pappaslabberas
Sortland kommune
Les mer Gratis
Torsdag 25. juli kl 19.00
War Travels: Sona/Zona
Nordland Teater
Fredag 26. juli kl 19.00
War Travels: Sona/Zona
Nordland teater
Onsdag 18. september kl 19.00
Maja Lunde og Arktisk Filharmoni: Den viktigste fortellingen
Torsdag 19. september kl 12.00
SJF: Festivalpass
Sortland jazzfestival 19.-21. september 2024
Torsdag 19. september kl 19.00
SJF: Terje Nilsen, altså - Reppen, Farstad og Bendiksen
Sortland jazzfestival
Torsdag 19. september kl 21.00
SJF: Elephant9
Sortland jazzfestival
Fredag 20. september kl 16.30
SJF: Rubber Soul Quartet
Sortland jazzfestival
Fredag 20. september kl 19.00
SJF: Darling West
Sortland jazzfestival
Fredag 20. september kl 21.00
SJF: Swing'It
Sortland jazzfestival
Fredag 20. september kl 23.00
SJF: DJ Småmort
Sortland jazzfestival
Les mer Gratis
Lørdag 21. september kl 13.00
SJF: Vesterålen storband
Sortland jazzfestival
Lørdag 21. september kl 19.00
SJF: LVO med Lars Saabye Christensen og Maj Britt Andersen
Sortland jazzfestival
Lørdag 21. september kl 21.00
SJF: Gammalgrass
Sortland jazzfestival
Lørdag 21. september kl 23.00
SJF: DJ Småmort
Sortland jazzfestival
Les mer Gratis
Lørdag 19. oktober kl 19.00
Truls Svendsen - Fra Æ til Å
Lørdag 19. oktober kl 21.00
Ekstraforestilling: Truls Svendsen - fra Æ til Å
Fredag 15. november kl 19.00
Lidenskapens musikk - Håvard Gimse og Erika Toth
Klassisk nord - Scene Nord
Mandag 18. november kl 17.00
Kodenavn: Operasjon Asfalt - tilbake til den kalde krigen
Nordland Teater
Mandag 25. november kl 18.00
Vår Jul
Fredag 29. november kl 19.30
Finn Arve tar tia!
Lørdag 30. november kl 18.00
Swinging Christmas med Silya og Hærens musikkorps
Torsdag 05. desember kl 18.00
Ringe inn - Lars Bremnes og Maria Haukaas Mittet
Fredag 06. desember kl 20.00
Erlend Osnes - Fermentert
Lørdag 07. desember kl 19.30
Erlend Osnes - Fermentert
Lørdag 06. september kl 19.00
Halvdan Sivertsen - På tur opp og på turné (2025)
Lørdag 18. oktober kl 19.00
Henning Kvitnes & Gutta i Bandet - Mens jeg ennå er 66

Aktuelt

17 mai i Sortland 2024
Kultur- og idrettsstipend 2024
Konferansepakke Vesterålen
Trygve Hoff Minnepris
newsletter-hr
gavekort-hr